влевовправо

Стартер з підтиском Presto-PS для крапельної стрічки (LO-0117-G)
- В наявності
- Код: LO-0117-G
9,24 ₴
+380 (66) 860-25-35
0993567225повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Стартер з підтиском Presto-PS (LO-0117-G) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки. Вбудовується стартер в отвір у стінку магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальний діаметр 32 мм. З протилежного боку стартера одягається крапельна стрічка і фіксується підтискною гайкою. Виготовляється стартер із високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету. Дана продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Притискна гайка надійно тримає стартер у стінці магістральної труби.
Коротка інструкція з монтажу стартера з підтиском для крапельної стрічки:
- У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 8-9 мм;
- Вставити фітинг;
- Притиснути гайкою;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку з протилежного боку;
- Одягти крапельну стрічку;
- Затягнути підтискну гайку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,015 кг кг |
| Діаметр отвору для підключення | 8-9 мм |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Об `єм | 0,00005 м? |
| Об'ємна вага | 0,0132 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Спосіб під'єднання | підтиск |
- Ціна: 9,24 ₴







