влевовправо

Форсунка для висувних дощувачів Presto-PS (7783)
- В наявності
- Код: 7783
57,37 ₴
+380 (66) 860-25-35
0993567225повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Форсунка для висувних дощувачів Presto-PS (7783) використовується як додаткова комплектація до висувних дощовиків 7960, 7961, 7962, 7963, 7964, 7965, 7711, 7712, 7713. Діаметр поливу 5,4-8,4 метра.
Переваги форсунок типу спрей у дрібнішій краплі та зменшення часу та більш рівномірного поливу. З недоліків у порівнянні з форсунками з ротацією, менша площа покриття та стійкість до поривів вітру.
Переваги
- Прихований спосіб встановлення;
- Універсальність використання;
- Використовуються для систем автоматичного поливу;
- Догляд за газоном без перенесення/демонтажу системи;
- Дає можливість вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,008 кг кг |
| Витрати води | 10,7 л/хв |
| Кут поливання | 0-360° |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 8,4 м |
| Об `єм | 0,00004 м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Площа поливу | 55.39 м? |
| Поворотні сопла | немає |
| Регулювання кута повороту | є |
| Режим поливання | секторний / круговий |
| Робочий тиск | 2-5 bar бар |
| Тип | змінна форсунка |
- Ціна: 57,37 ₴





