
Фітинг Presto-PS муфта із зовнішнім різьбленням 3/4 дюйма (NP-0134)
- В наявності
- Код: NP-0134
16,71 ₴
+380 (66) 860-25-35
0993567225повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Муфта із зовнішнім різьбленням Presto-PS (NP-0134) застосовується при створенні систем краплинного поливу для з'єднання кранів і адаптерів із внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма. Муфта виготовлена з якісної первинної сировини, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Низька ціна та простота монтажу;
- Виготовлена з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує елементи систем поливу.
Приклад використання муфти:
- Накрутити кран шаровий на магістральну трубу із зовнішнім різьбленням 3/4";
- З протилежного боку вкрутити муфту;
- Накрутити на муфту стартер для крапельної трубки;
- Одягти крапельну трубку на стартер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Вага | 0.023 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різі | 19 мм (3/4&54) |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Об `єм | 0,0001 м? |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | муфта з різьбленням |
- Ціна: 16,71 ₴
