влевовправо

Заглушка універсальна Presto-PS для шланга туман Silver Spray (GSE-0150-70)
- В наявності
- Код: GSЕ-0150-70
48,05 ₴
+380 (66) 860-25-35
0993567225повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Заглушка універсальна Presto-PS для шланга туман (GSE-0150-70) застосовується для побудови систем поливу зрошенням. Її використання дає змогу швидко і надійно заглушити шланг туман у кінці гілки. За допомогою затискача заглушка щільно фіксує стрічку туман діаметром від 25 до 45 мм і перешкоджає витіканню води. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Затискна защіпка надійно тримає стрічку;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для стрічки туман:
- Рівно обрізати край шланга;
- Відкрити защіпку й одягнути поперек на край стрічки туман;
- Закрити защіпку;
- Натягнути стрічку і зафіксувати заглушку в землі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,064 кг кг |
| Для шлангів діаметром | 25-45 мм |
| Довжина: | 35 см |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Об `єм | 0,0003 м? |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | Заглушка |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 48,05 ₴




