влевовправо

З'єднання Presto-PS ремонт для шланга туман Silver Spray 25 мм (GSC-0125)
- В наявності
- Код: GSC-0125
37,44 ₴
+380 (66) 860-25-35
0993567225повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
З'єднання ремонтне Presto-PS для шланга туман (GSC-0125) застосовується для побудови систем поливу зрошенням. Його використання дає змогу швидко та надійно з'єднати шланги туман діаметром 25 мм (1") між собою або усунути розриви та пошкодження шланга. Процес монтажу не займає багато часу і не потребує спеціальних навичок. З'єднання виготовлене з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Фіксувальне кільце надійно тримає стрічку;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу з'єднання для стрічки туман:
- Обрізати пошкоджені ділянки шлангу;
- Відтягнути на максимум підтискні кільця з двох боків;
- Одягти стрічку туман;
- Затягнути підтискні кільця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,045 кг кг |
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Об `єм | 0,0001 м? |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | з'єднання |
- Ціна: 37,44 ₴





