влевовправо

Насадка для манометра Presto-PS (SG-0114)
- В наявності
- Код: SG-0114
7,20 ₴
+380 (66) 860-25-35
0993567225повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Насадка для манометра Presto-PS (SG-0114) застосовується для побудови систем крапельного поливу. Дає змогу швидко та надійно під'єднати манометр до фільтра або до магістральної труби для контролю тиску води в системі. Процес монтажу не займає багато часу та не потребує спеціальних навичок. Адаптер виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та перепадів температури.
Переваги
- Виготовлені з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне різьбове з'єднання;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з використання адаптера для манометра:
- Вкрутити адаптер у фільтр або перехідник із внутрішнім різьбленням 1/4" у магістральну трубу;
- Накрутити насадку на манометр;
- Вставити манометр голкою в адаптер;
- Подати воду і виміряти тиск.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,003 кг кг |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різі | 6 мм (1/4&54) |
| Застосування | для підключення манометра |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Об `єм | 0,00001 м? |
| Об'ємна вага | 0,0015 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
- Ціна: 7,20 ₴





