
Кран кутовий вентильний 1/2" х 3/8" VA Albertoni ITALY
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: C406281
215 ₴
Показати оптові ціниКутові вентильні крани Albertoni, або інша часта назва такого виробу - сантехнічний кран, призначені для підключення до холодної та гарячої водопровідної мережі санітарних приладів (змивних бачків, змішувачів, пральних та посудомийних машин тощо) за допомогою гнучких з'єднувачів з накидною гайкою. Кран дозволяє перекривати подачу води до джерела споживання води. Розмір приєднань 1/2" х 3/8".
Кран має кутове виконання, а зручна ручка дозволяє легко відкрити чи закрити кран. Прилад має естетичний зовнішній вигляд - хромований, з декоративною накладкою, що нагвинчується. З його допомогою ви легко та швидко зможете відключити воду для обслуговування або заміни змішувача.
Патрубок з декоративною накладкою приєднується до водорозетки, інший - до гнучкого шлангу або труби через фітинг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Albertoni |
| Країна виробник | Італія |
| Умовний прохід | 15 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода, Неагресивне середовище |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Маховик |
| Діаметр крана | 3/8" |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Призначення | Приладові крани |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
- Ціна: 215 ₴

