Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба ПНД Polmark призначена для водопостачання. Цей виріб відрізняється високою міцністю, здатністю згинатися у різні боки, тому продукція активно застосовується у напірних та колекторних системах подачі води. Труба ПНД має міцну поверхню, здатну витримати механічну та хімічну дію. Вирізняється довговічністю експлуатації. Вся сантехніка має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polmark |
| Країна виробник | Польща |
| Тип матеріалу труби | Поліетилен |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Область застосування труби | Для прокладки кабелю, Для систем зрошення, Для питної води, Для холодного водопостачання |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 25.2 мм |
| Товщина стінки труби | 3.4 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 12.5 бар |
| Довжина бухти | 100 м |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 1 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 16 (бар) |
- Ціна: 43 ₴/м





