Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трійник 250/250/90°
Діаметр: 250/250 mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InstalPlast Lask |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Умовний прохід | 250 мм |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Агресивне середовище |
| Матеріал трійника | Полівінілхлорид |
| Оцинкований трійник | Ні |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Діаметр першого торця корпусу | 250 мм |
| Діаметр другого торця корпусу | 250 мм |
- Ціна: 2 142,90 ₴

