влевовправо

Кут Presto-PS затискний для крапельної стрічки (ЕТ-0117)
- В наявності
- Код: ET-0117
15,74 ₴
+380 (66) 860-25-35
0993567225повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Кут затискний Presto-PS (ЕТ-0117) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки. З двох боків на нього одягається стрічка і надійно фіксується підтискними гайками. Дає змогу, де це необхідно, розгортати стрічку на 90 градусів, даючи можливість побудови складнішої системи зрошення. Виготовляється перехідник із високоякісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив, ультрафіолетового випромінювання. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- З'єднання надійно фіксують стрічку у фітингу.
Коротка інструкція з монтажу кута затискного для стрічки:
- З двох боків відкрутити по максимуму підтискні гайки;
- Одягти крапельну стрічку;
- Затягнути підтискні гайки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,022 кг кг |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Об `єм | 0,00009 м? |
| Об'ємна вага | 0,0221 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | кут |
- Ціна: 15,74 ₴




