Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трійник 110/110/45°
Діаметр: 110/110 mm
Товщина стінки: 3,2
Кількість в упаковці: 20
Вага одиниці: 0,44
Колір помаранчевий
Стандарт: PN EN 1852
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.44 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Умовний прохід | 100 мм |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Агресивне середовище |
| Матеріал трійника | Полівінілхлорид |
| Оцинкований трійник | Ні |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Діаметр першого торця корпусу | 110 мм |
| Діаметр другого торця корпусу | 110 мм |
- Ціна: 124,15 ₴

